VÆGUR og LAMPER, 3 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

376485. VÆGUR og LAMPER, 3 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Vægur, total højde 55 cm Lamper, højde 28 cm.

Alder og Brugsslitage.
Overdel løs på vægur.
Funktion ikke gennemgået.
Elektronisk funktion ikke gennemgået på lampetter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Overdel løs på vægur.
Funktion ikke gennemgået.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 784