UNIFORM HATTE MM., 7 dele, sidste halvdel af det 20. århundrede.

376463. UNIFORM HATTE MM., 7 dele, sidste halvdel af det 20. århundrede.

3 uniformskasketter til Flyvevåbnet, str. 58, 1994 og 1998 samt Wigéns (uden størrelsesbetegnelse).
1 bådhætte til luftvåbnet, størrelse 55.
1 uniformskasket til hæren, HAB, størrelse 57.
2 baretter, den ene fra CTH Ericson, str. 61, den anden fra Wigéns, str. 59.
Inkluderet: museskærmsdekoration.

Mindre brugs- og aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.009