TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrisk sammensætning.

3760975. TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrisk sammensætning.

Olie på lærred, 72 x 77 cm. Signeret Torsten Esbjörnsson og dateret 2003-05 a tergo.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Torsten Esbjörnsson (1925–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.465