Thomas Christenson Olie på lærred.

3760639. Thomas Christenson Olie på lærred.

Kunstner født: 1958
Sælportræt
Monogram signeret: TC

Dimensioner på lærred: 93 x 73 cm
Mål inklusive ramme: 96 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner født: 1958
Sælportræt
Monogram signeret: TC

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 396