LYSKELYSE, smedejern og glas, 20. århundrede.

376060. LYSKELYSE, smedejern og glas, 20. århundrede.

5 lysarme.
Højde, eksklusiv led, 26 cm Diameter ca 40 cm Links længde 12,5 cm/stk 7 led medfølger.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 lysarme.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 531