WILHELM VON GEGERFELT. Olie på lærred.

37605. WILHELM VON GEGERFELT. Olie på lærred.

Bådehuse ved kysten. Bær senere signatur. 45 x 75 cm.

Foret på Panel, krakelering, retouchering.

Kunstner/designer

Wilhelm von Gegerfelt (1844–1920)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.799