Glasklode, anden halvdel af det 20. århundrede.

3759888. Glasklode, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde: ca. 33 cm.

Spidsen øverst for at holde kloden på plads mangler, andet normalt slid.
Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 33 cm.

Ikke funktionelt testet.

Antal besøg: 176