HØJTTALERE, Bose, SoundLink Mini, med ledning.

3759480. HØJTTALERE, Bose, SoundLink Mini, med ledning.

med ledning.

Ikke funktionelt testet. Brugsslitage. Pletter og ridser vises. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

med ledning.

Antal besøg: 234