PER ERIK NILSSON Samisk kniv signeret.

3758080. PER ERIK NILSSON Samisk kniv signeret.

Knivlængde 13 cm.
Total længde med kappe 17 cm.

Brugsslitage.

Tema

Knives

Få foretaget en gratis vurdering!

Knivlængde 13 cm.
Total længde med kappe 17 cm.

Brugsslitage.

Tema

Knives

Antal besøg: 801