VASER, 3 STK. Arabien 1950s/60'erne.

3757881. VASER, 3 STK. Arabien 1950s/60'erne.

Keramik. Signeret HF, ER, TT. Højde 16,5-21 cm.

Let slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slitage.

Antal besøg: 625