JOHN WARD, CBE (1917-2007). METROPOLEN.

3757018. JOHN WARD, CBE (1917-2007). METROPOLEN.

Signeret, tituleret og dateret 1958, akvarel med pen og sort blæk
22,5 x 30 cm.

* Emne i Brighton.

Tyggegummipletter (eller lignende) synlige over billedets nederste kant; nogle få pletter af rævninger og lignende pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

22,5 x 30 cm.

* Emne i Brighton.

Antal besøg: 150