BOCK TABEL, omkring 1900.

BOCK TABEL, omkring 1900.
37569. BOCK TABEL, omkring 1900.

Hvidmalet bord. Længde 130, bredde 88, højde 74.

Slitage og skader, spurter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 984