STEREO, Hitachi TRK 3d50e.

STEREO, Hitachi TRK 3d50e.
3755526. STEREO, Hitachi TRK 3d50e.

Længde ca. 61 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 61 cm.

Antal besøg: 491