FOOD SERVICE, 52 dele, "Paris" Upsala-Ekeby Gefle.

37544. FOOD SERVICE, 52 dele, "Paris" Upsala-Ekeby Gefle.

12 dybe tallerkener, dia 24,5 cm.
11 flade tallerkener, dia 24,5 cm.
12 tallerkener, diameter 21,5 cm.
10 tallerkener, dia 19 cm.
2 serveringsfade med hank, længde ca. 22 cm.
1 + 2 serveringsfade, ovale, længde henholdsvis 34 og 24 cm.
1 + 1 serveringsskåle, længde henholdsvis 26 og 24 cm.

Enkelt Kantstødt. Slitage, krakeleringer, misfarvninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

10 tallerkener, dia 19 cm.

Antal besøg: 9.683