Sæt DIVERSE COMMONWEALTH, 1800/2000 århundrede.

375368. Sæt DIVERSE COMMONWEALTH, 1800/2000 århundrede.

Partiet indeholder blandt andet væve, øser, rivejern, værktøj.
Nogle af delene er daterede og monogrambelagte.

Slitage, skader, reparationer, masketunge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.235