OKÄND KONSTNÄR. Farvelitografi. Signeret M og dateret 90.

37533. OKÄND KONSTNÄR. Farvelitografi. Signeret M og dateret 90.

"I himlen er det altid din tur i kroket." 76 x 79 cm.

Revne i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revne i glas.

Antal besøg: 809