SPEJL BORD, birk. Første halvdel af det 20. århundrede.

375308. SPEJL BORD, birk. Første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 105, bredde 54 cm, højde 173,5 cm.

Skive og benende med hårdere slid. Ridser/buler og stødmærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 619