KUNSTGLAS, vase, Sven Palmqvist, Orrefors, sign.

375266. KUNSTGLAS, vase, Sven Palmqvist, Orrefors, sign.

Mærket under: Palmqvist Orrefors 2641 GL. A.8.
Højde 18,5 cm.

Der er ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18,5 cm.

Der er ridser.

Antal besøg: 840