LOMMEUR, Corsar, 50 mm.

LOMMEUR, Corsar, 50 mm.
3752364. LOMMEUR, Corsar, 50 mm.

Håndbog
Metal
Reliefindretning af lokomotiver på etuiet.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Brugsslitage, delvis slid/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Håndbog
Metal

Antal besøg: 310