TOMBOLA, blik, første halvdel af det 20. århundrede.

375022. TOMBOLA, blik, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 49, længde 47 cm.
Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.

Faldende farve, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 49, længde 47 cm.

Faldende farve, buler.

Antal besøg: 867