BOX CAMERA, linse mærket G.Rodenstock, München, 19./20. århundrede.

374992. BOX CAMERA, linse mærket G.Rodenstock, München, 19./20. århundrede.

I sort trækasse.
Længde 33 cm, bredde 19 cm, højde 24 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

I sort trækasse.

Slitage og skader.

Antal besøg: 1.442