CUP, glas, Kosta, signeret, 1920'erne.

374970. CUP, glas, Kosta, signeret, 1920'erne.

Uklar signatur. Højde 24 cm.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uklar signatur. Højde 24 cm.

Mindre ridser.

Antal besøg: 1.425