VASER, 2 stk, Jasperware, Gustavsberg, omkring århundredeskiftet 1900.

374859. VASER, 2 stk, Jasperware, Gustavsberg, omkring århundredeskiftet 1900.

Dekoration af planter.
Højde ca 4,5 - 14 cm.

Brugsslitage, mærker, dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dekoration af planter.
Højde ca 4,5 - 14 cm.

Antal besøg: 832