RATTAN SOFA, 3-personers, 20./moderne.

3747785. RATTAN SOFA, 3-personers, 20./moderne.

Hvidmalet 3-personers rattan sofa med 3 aftagelige puder.
Længde 175 cm, ryghøjde 82 cm, dybde ekskl. hynder 77 cm, sædehøjde 46 cm, siddedybde 55 cm.

Brugsslitage. Mærker, ridser, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 178