OSCAR CODDRON. Olie på lærred.

3747717. OSCAR CODDRON. Olie på lærred.

Blomsterstilleben, signeret 50x41 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 281