Kockums brændeovn, Kallinge, første halvdel af 1900-tallet.

3747329. Kockums brændeovn, Kallinge, første halvdel af 1900-tallet.

„Kockums J.Werks AB“.
Højde 75 cm, bredde 48 cm, dybde 55 cm.

Brugsslitage, skorsten mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Kockums J.Werks AB“.

Antal besøg: 711