NILS ENSTRÖM, serveringsskab, Ferdinand Lundquist.

3745983. NILS ENSTRÖM, serveringsskab, Ferdinand Lundquist.

Valnød krydsfiner og valnød. I de forreste tre døre med støbt skakternet indretning. Interiør med hylder. Høje, lige forbundne ben. Bredde 101, dybde 42, højde 152 cm.

Finérskader. Mærker og ridser. Et håndtag er væk. Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 993