NILS ENSTRÖM, serveringsskab, Ferdinand Lundquist.
3745983. NILS ENSTRÖM, serveringsskab, Ferdinand Lundquist.
Valnød krydsfiner og valnød. I de forreste tre døre med støbt skakternet indretning. Interiør med hylder. Høje, lige forbundne ben. Bredde 101, dybde 42, højde 152 cm.
Finérskader. Mærker og ridser. Et håndtag er væk. Skader.