NYE SØLVOBJEKTER, 19.-20. århundrede.

374586. NYE SØLVOBJEKTER, 19.-20. århundrede.

Salatskål, skeer, saucegryde, nøddeknækker mv.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 691