AXEL BORG. EFTER. Olie på lærred, elgmotiv, signeret.

374526. AXEL BORG. EFTER. Olie på lærred, elgmotiv, signeret.

40 x 55,5 cm.

Brugsslitage, samt bølget lærred, signatur delvist bag rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 55,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 8.921