LYNESTAG 2 par og CAKE SPEED, sølv, 1900-tallet.

374437. LYNESTAG 2 par og CAKE SPEED, sølv, 1900-tallet.

1 par stemplet 830S JLH, svensk import, højde 6 cm.
1 par stemplet K&EC Göteborg 1966, højde ca 7 cm.
Kageskovl, svensk import, længde ca 19 cm.

Lysestager fyldt. Brugsslitage. Fylder delvist med skader. Mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 861