VAS, Josef Ekberg, Gustavsberg, stemplet 1920.

374352. VAS, Josef Ekberg, Gustavsberg, stemplet 1920.

Højde 29 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 29 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 962