3743376. Flakknallert, Sachs, 1900-talets anden halvdel.
Ombygget. Kun håndbremse aktiveret.
2-trins. Låse inkluderet.
Længde 210 cm.
Bredde 102 cm.
Brugsslitage. Ombygget. Renoveret og færdiggjort.
Mindre rust. Senere maleri. Dårlig bremse.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.
2-trins. Låse inkluderet.
Længde 210 cm.
Bredde 102 cm.