Flakknallert, Sachs, 1900-talets anden halvdel.

3743376. Flakknallert, Sachs, 1900-talets anden halvdel.

Ombygget. Kun håndbremse aktiveret.
2-trins. Låse inkluderet.
Længde 210 cm.
Bredde 102 cm.

Brugsslitage. Ombygget. Renoveret og færdiggjort.
Mindre rust. Senere maleri. Dårlig bremse.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

2-trins. Låse inkluderet.
Længde 210 cm.
Bredde 102 cm.

Antal besøg: 2.322