SPRINGENDE DELPHINE. Bronzefigur på marmorbund.

374295. SPRINGENDE DELPHINE. Bronzefigur på marmorbund.

Massiv bronze monteret på marmorfod, dateret 1980'erne, usigneret. mål ca. Højde 15,5 cm, stativ 10 x 7 cm.

Lette alderstegn, fin stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lette alderstegn, fin stand.

Antal besøg: 1.364