SKÅL, stentøj, Gunnar Hartman, signeret.

374223. SKÅL, stentøj, Gunnar Hartman, signeret.

Højde 6,5 cm, diameter 19,6 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 6.861