IDA OLAI. Glasskulptur, „Ormägg“, Strömbergshyttan.

3741417. IDA OLAI. Glasskulptur, „Ormägg“, Strömbergshyttan.

Signeret „Ida Olai 2003" og nummereret „9-1/50".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 370