CUP, glas, Edward Hald, Orrefors, signeret, 1920'erne.

374052. CUP, glas, Edward Hald, Orrefors, signeret, 1920'erne.

Underskrevet af. HRS. 432,27. JR. Gravør John Rosenstam.

Højde 23, diameter 15 cm.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23, diameter 15 cm.

Mindre ridser.

Antal besøg: 2.189