Bordur, tysk FHS, 1900-tal.

Bordur, tysk FHS, 1900-tal.
3740346. Bordur, tysk FHS, 1900-tal.

S/NR: 340-020.
Højde ca 28cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

S/NR: 340-020.
Højde ca 28cm.

Antal besøg: 361