BORDLAMPER, et par, Capodimonte, Italien, keramik, 20. århundrede.

374022. BORDLAMPER, et par, Capodimonte, Italien, keramik, 20. århundrede.

Nuancer med frynser. Relief dekoration. Mærket nedenunder.
Samlet højde 70 cm.

Brugsslitage, snavs, skærme med skader og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 988