SVEN JOANN. Stilleben. Olie på Panel, signeret.

373959. SVEN JOANN. Stilleben. Olie på Panel, signeret.

64 x 92 cm.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.

Mindre farvetab. Slitage i kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 92 cm.

Antal besøg: 1.710