373874. SERVICE, 3 stykker, "Napoli", Arthur Precy, Gefle, 20. århundrede.
Mærket nedenunder.
Lysestage, højde 10 cm.
Hængende vase, højde 17 cm.
Skål, højde 7, diameter 22,5 cm.
Brugsslitage, craquelure (håndtag vase med omfattende), skål med tre mærker fra fremstilling.