GERDA PALM. Skærgårdslandskab. Olie på lærred, signeret.

373789. GERDA PALM. Skærgårdslandskab. Olie på lærred, signeret.

52 x 71,5 cm.

Alvorlige revner, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 71,5 cm.

Antal besøg: 2.157