SPILLEBORD, rokokostil, 1800-tallet.

373738. SPILLEBORD, rokokostil, 1800-tallet.

Elm fineret.
Længde 90 cm.
Bredde 43.
Højde 78.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Elm fineret.
Længde 90 cm.
Bredde 43.
Højde 78.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 672