SKAB med glaselement, engelsk stil, 20. århundrede.

373687. SKAB med glaselement, engelsk stil, 20. århundrede.

2 delt. Top med vitrine.
Længde 132 cm Bredde 48,5 cm Højde 194 cm.

Alder og Brugsslitage.
Skab med skader i bunden.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

2 delt. Top med vitrine.

Alder og Brugsslitage.
Skab med skader i bunden.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.230