TORE LUNDBORG. Interiør.

TORE LUNDBORG. Interiør.
3736750. TORE LUNDBORG. Interiør.

Olie på panel, signeret og dateret -63

80 x 61 cm.

Rammemål: 84 x 65 cm.

Mindre overfladeslid og overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 61 cm.

Rammemål: 84 x 65 cm.

Antal besøg: 342