JOAKIM JOHANSSON. Unavngivet.

JOAKIM JOHANSSON. Unavngivet.
3735843. JOAKIM JOHANSSON. Unavngivet.

Olie på lærred, 100 x 135 cm. Signeret Joakim Johansson.

HERKOMST:
Kenneth Wahlströms Samling.

God stand, hvis du har spørgsmål bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Joakim Johansson

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Kenneth Wahlströms Samling.

Tema

Joakim Johansson

Antal besøg: 1.635