Sæt PORCELÆN, 6 stk., kande og avocadofad, Rosenthal.

373553. Sæt PORCELÆN, 6 stk., kande og avocadofad, Rosenthal.

Kande med gennembrudt hank malet med blomster Højde 17 cm Stemplet Rosenthal og signeret Fem avocadofade/fade i hvidt porcelæn Længde 14 cm Stemplet Rosenthal.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 819