BAKKE og SKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

373549. BAKKE og SKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

Bakke, rodfiner (evt. tidligere del af større møbel). 30,5 x 111 cm.
Skab med facetslebne glasruder. Højde 36,5, bredde 24,5, længde 33 cm.

Ridser, stykke list mangler på skabet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.203