EVERT EUGEN FRANSSON. MALERI, olie på lærred, signeret E.Eugén, blomsterstilleben.

373544. EVERT EUGEN FRANSSON. MALERI, olie på lærred, signeret E.Eugén, blomsterstilleben.

Evert Eugén Fransson (1920 - ).
Billedmål 80 x 63 cm.
Rammemål 92 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 80 x 63 cm.
Rammemål 92 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 8.379