Par engle spiller musik, en med guitar, en med fløjte, udskåret træ, malet i farver og guld, Sydtysk, 1700-tallet århundrede, H x B ca. 65x45 cm.
Ingen anmærkninger.
Steinmetzpl. 2-3 83684 Tegernsee Tyskland