BARBRO GUSTAFSON. olie på lærred.

373387. BARBRO GUSTAFSON. olie på lærred.

Fem sammen. Signeret og dateret 1992-95.
58x67 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

58x67 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.469